top of page
IMG_7588_edited.jpg

VYSTOUPENÍ

Rádi vám vystoupení naší skupiny upravíme na míru podle vašich představ.

Může trvat 5 - 30 minut, ale třeba i déle, pokud zapojíme i publikum. Účastníci vaší akce nemusí našim tanečníkům a bubeníkům jenom přihlížet. Pokud si budete přát, můžeme pro zpestření zařadit i krátkou ukázkovou lekci, při níž si budou moci zájemci vyzkoušet základní kroky afrických tanců a zažít tak africké rytmy na vlastní kůži.


Cena za vystoupení je flexibilní. Vypočítává se na základě:

  • délky vystoupení

  • vzdálenosti, kterou za vámi na místo  akce pojedeme

  • počtu bubeníků a tanečnic​

Cenu proto domlouváme individuálně. V případě zájmu nebo jakékoliv otázky nás neváhejte kontaktovat.​

Podívejte se na fotky a videa z uplynulých akcí.

IMG_0471.jpg

TANEČNÍ LEKCE

Pravidelné lekce afrických tanců za doprovodu živé hudby probíhají pod vedením lektorky a tanečnice Marie. Hudba, která nás doprovází je motorem a motivací prožívat každý okamžik na plno. Rytmus a radost z pohybu. Nemusíte tančit dobře, hlavně když tančíte ze srdce:)

Od září 2023 budou lekce dočasně pozastavené, jelikož Marie je v očekávání a chystá se na mateřskou dovolenou:)

Více info na stránkách Marie Violeta

Sledujte FB AfrodancePilsen

afro letak univerzal_edited.jpg

LEKCE BUBNOVÁNÍ

Intenzivní vnímání přítomnost... Čirá radost... Zastavení nepřetržitého toku myšlenek... Zklidnění dechu... Uvědomění... Vzájemné naladění... Neverbální komunikace... Nová přátelství... Relax... To vše nabízí skupinová hra na západoafrické bubny. Jedinec se stává součástí celku, v němž ale není ztracen. Má svou nezastupitelnou úlohu, bez které by celek nebyl tím, čím být má. To říká o bubnování Roman, který vede pravidelné lekce na Krašovská aktivity centrum v Plzni.

Pokud cítíte chvění v rukou

mrkněte na stránky: WADIP

Sledujte FB: Wadip

wadip-1.jpg

WORKSHOPY

Jak zní a jak se hraje na tradiční africké bubny? Jak tančí tamější domorodci?Dodržují tradice nebo se tanec postupem času změnil a zmodernizoval?

Můžeme vám odpovědi na tyto otázky nejen předvést v praxi, ale něco z těchto aktivit vás i naučit.

Uspořádáme pro vás workshopy podle vašeho přání. Třeba na dvě nebo tři hodiny, na celý den či prodloužený víkend. Tančit i bubnovat, a přitom se uvolnit a nabít energií, mohou na našich lekcích úplní začátečníci i více či méně pokročilí, ženy i muži, a to bez rozdílu věku.

Naše workshopy mohou být také součástí kulturních dnů zaměřených na exotické země, mohou je rovněž využít i skupiny v rámci aktivit teambuildingu. Rádi vám je přizpůsobíme podle vašich potřeb a přání.

Pokud vás to zaujalo, kontaktujte nás.

235322356_4002366293207052_3821511788250622022_n.jpg
bottom of page